ITCore – nowa strona www

Logo ITCoreWitamy! Nowa strona firmy ITCore wypłynęła na głębokie wody Internetu. Mamy nadzieję, że nowa wersja Wam się spodoba. Na stronie można znaleźć jasno opisany zakres usług, w jakich firma ITCore się specjalizuje, rozszerzoną ofertę, portfolio (sklepy oraz strony www), strategię i filozofię firmy oraz oczywiście parę słów o firmie.

ITCore specjalizuje się w budowaniu pozytywnego wizerunku firm w Internecie. Aby osiągnąć ten cel oferujemy szeroki zakres usług, zaczynając od budowy stron www lub sklepów internetowych, poprzez projekty loga, graficzne, usługi hostingowe, a kończąc na dziale Online Marketing. Szeroki pakiet usług firmy ITCore zapewnia naszym klientom widoczność oraz rozpoznawalność w sieci.

Kompleksowe usługi informatyczne

Wraz z premierą naszej strony w ofercie pojawiła się dodatkowo nowa pozycja jaką jest Własna Chmura. Chmura to obecnie nie tylko modny trend, ale przede wszystkim wygoda w przechowywaniu oraz wymianie niezbędnych informacji. Udostępnianie zdjęć, dokumentów jest teraz tak proste jak nigdy, a co najważniejsze pozwala nam zaoszczędzić cenny czas.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy oraz o kontakt. Wszelkie pomysły i uwagi firma ITCore traktuje poważnie, dzięki czemu naszym klientom możemy zagwarantować najwyższy poziom usług.

Oferta firmy ITCore

Zapoznaj się z naszym portfolio

  1. Молодцы, отличная страница, современный дизайн.
    Так держать !

    Świetnie, doskonała strona i nowoczesny Design.
    Tak trzymajcie!

Zostaw komentarz


Podpowiedź - możesz użyć tych HTML tagów i atrybutów:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Obraz CAPTCHY

*